• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Verge'nin Yeni Özellikleri

23 Temmuz 2018 07:57

Verge (XVG) geliştiricilerinden olan Marvin Piekarek, Verge topluluğu için yeni gelişmeleri birbir paylaştı. Medium üzerinden açıklama yapan Piekarek şu detaylara dikkat çekti. Yeni Verge cüzdanının kodlama aşamasında olduğunu söyleyen Piekarek, merkeziyetsiz, kullanıcı odaklı, güvenlik seviyelerinin en üst düzeyde olduğu ve açık kaynak kodlu özelliklerini taşıyacağını bildirdi. Kod tabanını Bitcoin v.0.13'e yükselttiklerini bildiren Marvin, bunun daha iyi güvenlik ve gelecekteki iyileştirme planları anlamına geldiğini ifade etti. Bitcoin kod tabanı ile daha sağlam temellere sahip olacak olan Verge için RingCT (Ring Confidential İşlemleri) entegre edilmeye çalışılıyor. Sidechain (yan zincir) entegre edildiği zaman RSK smart contract platformunun kapasitesinin kestirilmeye çalışıldığıda ifade edildi.


Verge'nin bu yeni özellik geliştirmeleri piyasada son derece olumlu bir şekilde tepki buldu. Çünkü geçirdikleri hack olayından sonra bu tarz bir restore şart görünüyordu. Bu hack olayından gerekli derslerin çıkarıldığı dile getirilirken Verge üyelerinden olan Cees Van Dam, bu süreçte herkese birlik olun mesajı verdi. Verge'nin popülaritesini arttırmak adına ekibin attığı yeni adımlar ise şunlar olacak:

 

*Bamb-U Australia, saat ve güneş gözlüğü gibi ürünlerde XVG'yi ödeme olarak kabul ediyor.

 

*Verge ile ortaklık kuran şirketler adına ses kablosu sektöründe faaliyet gösteren Panchanko şirketide ekleniyor ve ödeme sistemlerini Verge ile değiştiriyorlar.

 

*Avrupa menşeeli kenevir şirketi olan Royal Queen Seeds'de ödeme sistemlerini Verge ile değiştiren şirketler arasında yer alıyor.

 

*Litecoin Vakfı WEB Bank’in hisselerini TokenPay aracılığıyla satın aldı. Bu gelişme bize şunu gösteriyor. TokenPay Verge'nin partneri. Dolayısıylada Litecoin Vakfı'nında partneri olmuş oluyor.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER