• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Vebitcoin Nedir?

15 Temmuz 2018 03:42

Kripto para almak için en basit anlatımı ile BTCturk, Koineks gibi kripto para borsalarında hesabınız olmalıdır. Hatta işi biraz daha ileri götürerek dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance gibi borsalarda da belli işlem ücretleri karşılığında kripto al-sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu endüstriye olan yoğun ilgi nedeni ile kripto para borsalarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. İşte Vebitcoin'de onlardan bir tanesi.


Vebitcoinher türlü kripto ticaretinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyan ve Bitcoin ,Ethereum , Litecoin , Ripple gibi en bilinen kripto paralar başta olmak üzere  farklı kripto para takasını destekleyen borsadır. Her borsada yapabileceğiniz işlemleri vebitcoin ile de yapabilirsiniz. Tamamen Türkçe arayüzü ile son derece basit bir kullanıma sahiptir. Güvenlik önlemlerinin en üst seviyede tutulduğu vebitcon borsasına www.vebitcoin.com adresinden girebilirsiniz. Her borsada olduğu gibi vebitcoin üyelik işlemlerinde de hesap onayı adımlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemler TC kimlik numarası, doğum yılı, isim soyisim gibi kişisel bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz. Vebitcoin komisyon ücretleride neredeyse diğer borsalar kadar düşük ücretlerdedir. Borsada düşük komisyon ücretlerinden yararlanabilmeniz için kayıt esnasından sonra kimlik bilgilerinizi onaylatmanız gerekmektedir.

 

Kripto para sektörüne olan ilgi her geçen gün artarken bunun ülkemizde de olması bir hayli sevindirici bir durum. Çünkü birçok dünya ülkesi kripto endüstrisi için gerekli adımları atarken Türkiye ne yazık ki sessiz kalışını sürdürmektedir. Fakat çeşitli yatırımcı ve girişimciler vebitcoin gibi kripto sektöründe yerlerini çoktan aldılar bile.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER