• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Paribu Nedir?

17 Temmuz 2018 11:38

Paribu Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından bir tanesidir. İçerisinde yatırımcılar için güvenlikten kolay erişime kadar birçok özellik barındırmaktadır. Borsa sadece Bitcoin al-sat işlemlerine izin vermektedir. Fakat ilerleyen dönemlerde diğer kripto paralarada destek vereceği gelen haberler arasında yer alıyor.


Paribu Özellikleri
Güvenlik konusunda temkinli tavranan paribu, yatırımcılarının varlıklarını korumak için güvenli soğuk cüzdan özelliğini barındırmaktadır. Bu cüzdanların en büyük özellikleri offline olarak çalışmalarıdır. Bu nedenlede dijital ortamdan gelebilecek saldırılara karşı korunaklıdır.


7/24 Yatırım İşlemleri
Paribu ile saat engeline takılmadan banka havalelerinizi yapabilir ve alış satış işlemlerinizi dilediğiniz saat dilimi içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.


Destek
Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında alanında uzman kadrosu ile anlık olarak destek verilmektedir.


Çift Aşamalı Doğrulama
Güvenlik çıtasını her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyen paribu çift aşamlı doğrulama sistemi ile kullanıcı hesaplarını garantisi altına almaktadır.


Hızlı Al Sat Emirleri

Alacağınız ya da satacağınız kripto paranız için anlık olarak en iyi fiyatlar karşılığında satabilme olanağı tanınmakta.


Paribu Komisyon Ücretleri

Komisyon noktasında standart kripto para borsaları ile aynı tutumu sergileyen paribu komisyon ücretleri aşağıdaki gibidir.

 

 

Her kripto para borsasında olan özellikleri kendi bünyesinde de toplayan paribu, Türk kripto para yatırımcıları tarafından özellikle son dönemlerde fazlaca rağbet görmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi gelişmiş grafik analiz tablolarıdır. Ayrıca kolay arayüzü standart kripto para borsalarının karmaşasından kurtulup anlaşılır olmasıda kendisi için büyük bir artıdır.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER