• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Monero (XMR) 27 Haziran Fiyat Analizi

27 Haziran 2018 12:15

Monero (XMR) fiyatları yükselmek adına sıçramalar gerçekleştirsede fiyatların bu hareketlerden etkilenmediğini söyleyebiliriz. Grafiksel ve teknik analizlere bakıldığında Monero (XMR) fiyatlarının biraz da düşmeye devam edeceğini söylemek mümkün. Fakat kanalın orta bölümündeki hareketler dirnç çizgisini zorlamaya devam ediyor. 


Monero (XMR) 27 Haziran Teknik Analizi

100 SMA'nın 200 SMA altında bulunması düşüş göstergesi. Bununla birlikte 100 SMA kanalın üst çizgisi ile eşit düzeyde hareket ederek dinamik bir direnç göstermekte. RSI'ın hareketleride aşağıya doğru olunca satıcı baskısıda kendini iyice gösteriyor. Stokastik verileri satış baskısının azalabileceğini işaret ederken aşırı satış bölgesinde bulunmakta. Bu belkide Monero'nu 80 ya da 100 dolar menziline girmesini sağlayabilir. Monero fiyatları belli aralıklar ile gösterdiği yukarı yönlü hareketler ile değer kazandı. Fakat sonrasında yeniden orta kanal alanına geri dönüyor. 


Kripto Para Piyasalarında Yaşanan Gelişmeler

Yaşanan hack olayları ve Japonya'daki kara para aklama ve terör faaliyetlerinin kripto sektörü üzerinden ilerlememesi adına Bitcoin borsalarına verdiği iş geliştirme şartı ile piyasalar gerilim yaşıyor. ABD Başkanı Trump yönetimi tarafından yapılan açıklamada CFIUS'un ABD teknoloji şirketlerine devralma ya da yatırım konusunda yabancı yatırımları kısıtlamaya yönelik açıklamasıda piyasalarda yaşanan gerilimin azalmasını sağlayarak global piyasada doların desteklenmesini sağladı.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER