• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Kripto Para Piyasalarına Son Durum 29 Ekim 2018

29 Ekim 2018 07:24

29 Ekim itibari ile kripto paralardaki son durum oldukça vahim bir tabloya büründü. Çünkü Bitcoin başta olmak üzere Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, EOS, Stellar, Litecoin, Cardano ve Monero fiyatlarında son derece sert düşüşler kaydedildi. Fakat hiç birisi bu düşüşü Litecoin, XRP, Tron ve Cardano kadar sert yaşamadı. Çünkü onlarda geride bıraktığımız haftalar boyunca bu denli sert bir düşüş görmediler. Yaşanan bu düşüşlerden etkilenmeyen tek kripto para ise Tether oldu. Bu düşüşlerde bize ayı piyasası başladı mı sorusunun yanıtını net bir şekilde vermekte. Litecoin, XRP, Tron ve Cardano yaşanan bu düşüşler sonrasında ne derece toplanabilir bu tam bir muamma fakat grafikler hiç de olumlu yandan bakmamıza izin vermiyor.

 

Yaşanan bu düşüşlerden en çok nasibini alan kripto paralardan birisi Litecoin oldu. Piyasa hacmine bakıldığında en büyük kripto paralar arasında kendine 7. sırada yer bulan Litecoinde son durum grafikte görüldüğü gibi 1 saat içerisinde %4.69 düşüş gösterdi ve 0,223008 dolar seviyelerine kadar indi.


Tron içinde durum pek farklı olmadı. Her ne kadar Justin Sun reklam çalışmalarına devam etsede bu Tronu belli bir yere kadar taşıyabildi. Fakat bu düşüş rüzgarından kendini kurtaramadı. Tron %4.91'lik yaşadığı düşüş ile 0,022 dolar seviyelerinden işlem gördü.


Ripple içinde kaçınılmaz son gerçekleşti ve ayı piyasasından nasibini aldı. %3.47 oranında düşüş yaşayan Ripple, geride bıraktığımız ayda bunun tam aksine %98 oranlarında büyüme kaydetmeyi başarmıştı.


Tüm bunların yanında ADA kripto parasınıda eklemekte yarar var. Çünkü ADA bugün itibari ile %4.23 oranında değer kaybı yaşayarak 0,0695 seviyelerinden işlem gördü. Genel bir bilgi vermek gerekirse en değerli kripto paralar arasında en çok değer kaybedeb paranın Litecoin olduğunu söylemek mümkün.


 

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER