• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Investing Nedir?

16 Temmuz 2018 07:55

Kripto para sektöründe yaşanan gelişmeler bu konudaki girişimide tetikler durumda. Bu nedenledir ki her geçen gün birbirinden değerli kripto para borsaları ile karşılaşmaktayız. Bunların son örneklerinden biriside investing. Görsel ve kullanılabilirlik açısından muazzam bir arayüze sahip olan borsaya investing.com adresinden erişilmektedir. Türkçe dışında 29 dil desteği ile büyük bir kitleye hitab eden investing, kripto para borsası sektöründe en iyilerden birisi olma yolunda adım adım ilerlemekte. Gelin şimdi borsanın hedefleri ve yatırımcılarına sundukları hizmetlerden kısa kısa bahsedelim.


Küresel bir finans portalı olarak nitelendirebileceğimiz investing, yatırımcılarına çok büyük bir yelpazede hizmet vermektedir. Sunduğu hizmetler arasında online olarak canlı grafik desteği, finans haberleri, kripto para birimi hesaplayıcıları v.b gibi gerek kripto gerekse reel borsa ve finans sektörüne ilişkin bilgi ve araçlar gibi hizmetler yer almaktadır. Kendisini diğer kripto borsalardan ayıran en büyük özellik reel borsa hizmetide vermektedir. Tüm dünya borsalarına ilişkin haber ve araçlara kolayca erişim sunmaktadır. Döviz, endeks, hisse senetleri, vadeli işlem ve opsiyonları, emtialar, faiz oranları, tahviller gibi konularda geniş çaplı bilgilendirme yapıldığını söyleyebiliriz. Kıbrıs, İspanya, İngiliz Virjinya adaları ve Çin'de ofisleri bulunan investing, çeşitli işlem platformları üzerinden broker bulma özelliğinide kullanıcılarına sunmaktadır.


Borsa konusunda çok komplike bir hizmet amaçlayan investing.com, web master araçlarından konferans bilgilerine kadar birçok bilgilendirici konuda yatırımcılarına hizmet sunan oldukça yenilikçi bir borsadır. Herhangi bir ücret ödemeden borsaya kayıt olup işlemlerinize başlayabilirsiniz. Tam 30 dili destekleyen borsanın en güzel yanı Türkçe'yide desteklemesidir ki bu dünyanın önde gelen kripto para borsalarıın bile birçoğunda bulunmayan bir ayrıntıdır. İnvesting'in diğer kripto para borsalarından ayrıldığı en büyük nokta ise kendisinin sadece bilgilendirme amaçlı hizmet vermesidir. Yani investing.com adresinden al-sat yapamazsınız. Fakat gerek reel borsa, gerekse kripto borsa olsun bu konularda aradığınız tüm bilgilere ummadığınız kadar geniş bir yelpazede sahip olabilirsiniz. Son olarak ise investing.com adresinden tam 1906 kripto para ve alt coin bilgilerine erişebileceğinizide ekleyebiliriz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER