• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Facebook'daki En Popüler Kripto Para TRON

04 Kasım 2018 01:43

Uzun zamandır TRON ekibinin özellikle sosyal medya platformlarındaki çalışmaları gözlemleniyordur. Artık bu çalışmalar yavaş yavaş meyvesini vermeye başladı diyebiliriz. Çünkü artık Facebook'ta ki en bilinen kripto para TRON. Tabi bunun bir diğer sebebi olarakta BitTorrent platformunun satın alınmasını gösterebiliriz.

 

Oteriteler bu konuda GitHub aktivitesi, ağdaki toplam gönderim sayısı ve merkezi olmayan uygulama kullanımı gibi birçok kriteri göz önünde bulunduruyorlar. TRON'un Facebook'ta Ethereum, XRP, Litecoin veya EOS'tan daha popüler oluşunun arkasındaki gerçeklerde burada yatıyor.

Tabi Justin Sun ve ekibi için bu olay büyük bir başarı olsada şuan için yetersiz. Çünkü ekip sosyal medya etkileşimlerini arttırmayı sürdürmek istiyor. Bu etkileşimler TRON başta olmak üzere kripto paraların fiyatlarına doğrudan etki etmesede zaman içerisinde etkilenmesini sağlar. Çünkü bir varlık ne kadar tanınır ve bilinirse talepte o kadar artacaktır. Geriye dönüp bakıldığında ise TRON'un bu konudadiğer kripto paralara nazaran ne kadar etkili bir iş çıkardığını görebiliyoruz

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER