• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Ethereum Yükselme Sinyallerini Vermeye Başladı

24 Mayıs 2018 02:30

Kripto para birimleri arasında adını en değerlilerden bir tanesi haline getiren Ethereum, milyonlarca işlem emrine sahip ve kullanıma uygun bir birimdir. Bu durum her zaman için fiyatlarının takip edilmesine neden oluyor. Ethereum yükselme sinyallerini vermeye başladı ve özel olarak bu sinyallere uygun hareket edilmesini sağlıyor.

Ethereum Fiyatları İlgi Görmeye Başladı

Ethereum sanal para biriminin fiyatlarına son dönemde sürekli olarak artış göstermesi nedeniyle herkes tarafından ilgi gösterilmeye başlandı. Milyonlarca adet işlem emri girilmesi, sürekli olarak bu birim için alımı ve satımı artırıyor. İnsanlar son iki aydır Ethereum için kısa vadeli yatırımların çok daha mantıklı olacağını düşünüyorlar.

Sanal para biriminin yükselme sinyalleri vermeye devam eden yapısını değerlendirmek mümkün oluyor. Yatırımlarınızı sadece fiyatı üzerinden değil, kısa vadede nasıl bir süreç yaşanacağı üzerinden yapmalısınız. Kısa vadede başarısız olan projelerin uzun vadede olumlu sonuç verme ihtimali de bir o kadar azalıyor. Dijital para birimi Ethereum ise uzun vadede, 740’lı seviyelerin üzerinde net olarak göstermeyi başaracaktır.

740 Seviyelerinin Üzerine Çıkması İsteniyor

Dolar’a endeksli para birimlerinden bir tanesi olması nedeniyle değeri her geçen gün tamamen işlemlere ve sürece göre değişmesi sağlanıyor. 740’lı seviyelere yaklaşması fakat bit türlü geçememiş olması, Ethereum için belirlenmiş yükselme sinyallerinin olumlu sonuçlanmadığını gösteriyor.

Her zaman özellikle Dolar ile ani farkları görülebilen Ethereum’un bir aylık vadede ani yükselme göstermesi de mümkün. Bu yükselme hiçbir zaman için iki kat ve üzerindeki yüzdelik değerlerde gerçekleşmeyecektir. Direnç seviyeleri kırılmaya başlandığı taktirde, ETH / USD paritesi bir anda yükselmeye başlar. Bu durum özellikle 742’li seviyelerin üzerine çıkılmasını ve saatlik grafiğinin bozulmasını sağlar.

Ethereum’dan Kısa Zamanda Atak Bekleniyor

Ethereum yatırımcılarının ne yapmaları gerektiğini sık sık sorduklarını fakat net bir yanıt alamadıkları için kararsız olduklarını görmek mümkün. Piyasaların anlık hareketlenmelerde dahi herkesi heyecanlandıran durumlar yarattığı görülüyor. Bu tarz bir süreçte özellikle Ethereum gibi bir para biriminde yükseliş görülmesi de dengesizlikle yaratılıyor. Planlı bir şekilde pump dump işlemleri yapıldığının düşünülmesine yol açıyor. Ethereum yükselme sinyallerini vermeye başladı ve önümüzdeki birkaç ay içerisinde 740’lı seviyelerin üzerine çıkması bekleniyor.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER