• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Dogecoin Kurucusu Jackson Palmer, Ripple Ekibini Eleştirdi

02 Aralık 2018 06:13

Şaka ve tamamen kripto para birimlerine eleştiri niteliğinde piyasaya sürülen Dogecoin özellikle 2017 yaz aylarında ekibin bile beklemediği bir çıkış yakalayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Dogecoin kurucusu Jackson Palmer yaptığı açıklamalar ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Jackson Palmer yaptığı açıklamada Ripple ekibini hedef alarak ekibin Twitter'ı reklam yapmak için manipüle etmekle suçladı ve şöyle dedi:

"Ripple ekibinin Twitter durumlarına baktığınızda Twitter’ı Ripple reklamı yapmak için ne kadar fazla manipüle ettiklerini görebilirsiniz. Bu gerçekten çok şaşırtıcı bir durum."


Kendi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Jackson Palmer, mentionlarınıza giren XRP hesaplarını otomatik olarak engelleyen script yazdığını söyledi ve bunun github linkini paylaştı.

 

Paylaşımını XRP Hesabı Engelleme bölümünden görebilirsiniz.

 

Ripple ekibine karşı acımasız açıklamaları bunlar ile sınırlı kalmayan Jackson Palmer, bir başka paylaşımında "XRP topluluğunun bir bot ağı mı yoksa ebeveynlerinin kredi kartlarını ele geçirmiş 14 yaşındaki çocuklar mı olduğunu gerçekten merak ediyorum" dedi.
 

Görünüşe göre XRP topluluğunun sosyal medya üzerinde son derece aktif oluşu Jackson Palmer'ı son derece rahatsız etmiş durumda.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER