• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Bitcoin Son Gelişmeleri Bobby Lee Tarafından Yorumlandı

01 Aralık 2018 10:13

Bilindiği gibi piyasalarda son durum oldukça kötü. Bunun en büyük örneğini Bitcoin haberlerini takip ederek görebilirsiniz. Çünkü Bitcoin fiyatları son 7 yılda hiç görmediği bir ayının pençesinde. Geride bıraktığımız Kasım ayına 6500 dolar seviyelerinden giren Bitcoin fiyatları, bir ara 3600 dolar seviyelerini bile gördü. Bu da hem yatırımcıların piyasadan uzak kalmasını hem de diğer kripto para birimlerinin ciddi bir yara almasına sebep oldu.

 

Kripto para piyasasında yaşanan bu durumlar karşısında tüm kripto para analizcileri ve yorumcuları beklentilerini bir bir dile getirirken Binance CEO'su Changpeng Zhao'nunhocası olarak da bilinen Bobby Lee, kripto para yatırım tavsiyelerine bir yenisini daha ekledi ve kesinlikle panik satışlarından uzak durulmasını istedi. Çünkü Bobby Lee'ye göre Bitcoin fiyatları yükselmeden önce son bir kez daha dibi görecek. Panik satışlarının tüm kripto piyasasını olumsuz etkilediğini söyleyen Bobby Lee şunları söyledi:

"Bitcoin satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra Bitcoin satma işlemini tamamen unutun. İnancınızı kesinlikle kaybetmeyin ve asla panik satışı yapmayın.Bitcoin almasızordur ve kesinlikle bazıları yanlışlıkla da olsa satacaktır."


Bitcoin satma işlemi için henüz erken olduğunu söyleyen Bobby Lee, bunun için Bitcoin fiyatlarının 20 ya da daha fazla kat değerlenmesini beklemenin gerektiğini söyledi. Hatta bu satışın bile sadece elinizde ki kripto paraları çeşitlendirmek adına yapılması gerektiğini vurgulayan Bobby Lee, kesinlikle elinizdeki Bitcoin'lerin hepsini satmayın dedi. Bobby Lee'nin açıklamalarında da anlıyoruz ki her ne kadar uzun vade de olsa Bitcoin fiyatları değerlenecek gibi. Tabi bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını sadece Bobby Lee'nin Bitcoin ve kripto para piyasalarına yönelik bir yorumu olduğunu unutmamak gerekir.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER