• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Bitcoin Neden Düşüyor Tom Lee Yanıtladı

29 Kasım 2018 10:14

Kripto para piyasalarında son dönemlerde yaşananlar malum. Çok sert düşüşlerin yaşandığı piyasalar her ne kadar kendini toparlamaya çalışsada yatırımcılar tedirgin durumda. Bu durumu ele alan Fundstrat Global Advisors'ın önde gelen isimlerinden Tom Lee, yatırımcıların kripto para piyasalarına girmeleri için altın zamanların olduğunu söyledi.

 

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşlerin sebebi olarak 3 neden gösteren Tom Lee, bunlara ilk örnek olarak Bitcoin Cash hard fork'unu gösterdi. Sonrasında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) hamlelerini gösteren Lee, ICO projeleri için toplanan yatırımların yatırımcılarına iade ettirilmesi gibi kürsel pyasaların yaşadığı sorunları dile getirdi. Açıklamasına şöyle devam eden Lee şunları söyledi:

"Piyasalarda yaşanan son durumun özeti aslında fiyat düzeltmesidir. Bu nedenle uzun vadede yatırım düşünüyorsanız şuanda piyasalar altın dönemini yaşıyor. Uzun vadede fiyatlar kesinlikle yükselecektir"

 

Birçok kez kripto para piyasaları için önemli açıklama yapan Lee, son açıklaması ile de adeta yeni yatırımcılara cesaret kaynağı olmaya devam ediyor. Ayı piyasasının içinde bulunduğumuzu hatırlatan Lee, bu dönemde alım yapmak çok önemlidir. Bitcoin fiyatlarının oldukça düşük olduğunu söyleyen Lee, bunun sebebi olarakta kripto paraların halen gelişmekte olan varlıklar olduğunu gösterdi. Lee'nin tahminlerine göre 2019 senesi Bitcoin için altın yıl olacak.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER