• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Bitcoin Ne Zaman Ralli Yapacak?

08 Kasım 2018 01:57

İçinde bulunduğumuz hafta neredeyse tüm kripto paralar değerlerine değer katmayı başardılar. Ta ki bu gün yani Perşembe gününe kadar. Şu sıralar birçok kripto para değer kaybederken özellikle Bitcoin'in geleceği hakkında yeni yorumlarda gün yüzüne çıkmaya başladı. eToro platformunun kurucusu olan Mati Greenspan'da bunlardan birisi. Mati Greenspan yaptığı açıklamada özellikle Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paraların yılbaşına doğru büyük çaplı ralli içine girebileceklerini iddia etti. Bu ralli Noel zamanına geleceği için isminede Noel Baba Rallisi adını verdi. Piyasalarda son duruma bakıldığında bu dalgalanmalaın buna işaret ettiğini söyleyen Mati Greenspan sözlerine şöyle devam etti:

"Şuan piyasalarda yaşanan duruma alışkın olduğumuzu söyleyebilirim. Hisse senetlerinde bile sene sonuna doğru aktivite artışları yaşanırken bunun kripto para piyasaları içinde geçerli olabileceğine inanıyorum. Şuan için bunu söylemek belki erken ama Noel zamanı kripto para piyasalarından Noel Baba Rallisi beklemekteyim."


Bu rallinin geleceğinden bir hayli emin olan Mati Greenspan, bu ralliyi ilk başlatacak olan kripto paranın ise Bitcoin Cash hard forku olabileceğini düşündüğünü ifade etti ve sözlerine şu şekilde devam etti:

"Kripto piyasasındaki son yükselişte Bitcoin Cash iyi bir yükseliş trendi yakaladı diyebilirim. Gelecek hard fork ile bu yükselişin devam edeceğini umuyorum. Şuan için stabil devam eden kripto piyasalarını Bitcoin Cash'in yeniden yükselişi hareketlendirebilir. Bu yüzden momentumun çok önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. Tabi bu yükseliş başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto parayıda olumlu yönde etkileyecektir."

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER