• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Bitcoin Fiyatları Kaç Dolar Olacak?

04 Aralık 2018 09:34

Yatırım programlarından BitConnect'in tanıtımınıda yapmış olan Trevon James, kripto para sektöründe Twitter üzerinden oldukça takipçisi olan bir isim. Kendisinin BitConnect ile yaşadığı bazı yasal sorunların olduğu biliniyordu. Bu sorunlar yüzünden mi bilinmez ama kendisi şu sıralar kripto para dünyasına bakış açısını tamamiyle değiştirmiş gibi.

Twitter üzerinden son attığı tweett'te oldukça çarpıcı açıklamalarda bulunan Trevon James şu ifadeleri kullandı:

"Bitcoin fiyatları şuanda düşüyor ya da çıkıyor olabilir. Siz Bitcoin alma işlemini 4000 ya da 3000 dolardan yapmış da olabilirsiniz. Fakat bu hiç önemli değil. Çünkü bundan 10 sene sonra Bitcoin fiyatları 0 dolar olacak"

Youtube kanalıda olan Trevon James'in halen bir çok takipçisi bulunuyor. Halbu ki kendisinin geçmişe BitConnect reklamı ve ponzi şeması ile olan bağı unutulmuş değil. Bunun bilincinde olan bazı Twitter kullanıcıları ise kendisini Twitter üzerinden topa tutuyor.

 

Zamanında ortaya çıkan en büyük ponzi şemalarından birisi olan BitConnect ile bağı olmasından dolayı görünüyor ki bir çok insan halen kendisine çok öfkeli. Kendisinin Bitcoin tahmini tutar mı tutmaz mı bilinmez ama haberimizi hazırladığımız sıralarda coinmarketcap verilerine göre güncel Bitcoin fiyatı 3953 dolar seviyelerinde yer alıyor.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER