• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

Binance Nasıl Kullanılır Binance ile Altcoin Alımı Nasıl Yapılır?

23 Mayıs 2018 11:32

Dünyada Binance türü platformlar sayesinde altcoinlerin alım satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Binance nasıl kullanılır? Binance ile altcoin alımı nasıl yapılır? Para birimlerinin dövizlerde kullanımı yerine, Binance borsasında dijital para birimlerinin Dolar’a ve birbirlerine endeksli fiyatlarını inceleyebilir, alıp satabilirsiniz.

Binance Üyelik İşlemleri

Binance ile üyelik faaliyetleri gerçekleştirildikten sonra, dijital para birimlerinde alım satım işlemleri için sürdürülebilirlikten yararlanılması mümkün oluyor. Binance kullanım faaliyetleri sadece Türkiye’de değil, her zaman için Dünya genelinde kullanıma açıktır. Bu nedenle çok fazla üyesi bulunuyor ve artık bu duruma günlük üye sınırlaması getirilmiştir. İstenen bilgileri verdikten sonra kendiniz için bir hesap oluşturabilir, belge veya fatura göndermeden hesabınızı yönetebilirsiniz.

Binance İle Altcoin Nasıl Alınır?

Altcoin almak istediğiniz durumlarda Binance aracılığıyla direkt olarak banka havalesi / EFT karşılığında, elinizde bulunan para birimlerini yönetmeniz gerekiyor. Örneğin elinizde BTC bulunuyorsa ve altcoinlere çevirmek istiyorsanız, Binance hesabınıza yatırabilirsiniz. Altcoin satın almak isterseniz de hesabınıza farklı birimlerle yatırım yapabilir, diğer her türlü dijital para birimini alabilirsiniz.

Hesabınızın bakiyesinde ne kadar olmasını istediğinize bağlı olarak yapacağınız yatırımın ardından, sol üst kısımda yer alan Exchange, Basic butonlarına tıklamanız gerekiyor. Bir grafik ve detaylı olarak ulaşabileceğiniz verilerin bulunduğu sayfaya ulaştıktan sonra, hangi para biriminden hangisine çevrim yapılmasını istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Ancak bu sayede BTC de dahil pek çok dijital para biriminin çevrimini, anlık kur değerlerine uygun şekilde alım satımını yapabilirsiniz.

Binance Adresine Altcoin Aktarma

Binance aracılığıyla gerçekleştireceğiniz altcoin alım satım işlemleri için sayfanın sağ üst kısmında yer alan Funds, daha sonra ise Deposit Withdrawals menüsüne girmeniz gerekiyor. Binance nasıl kullanılır? Binance ile Altcoin alımı nasıl yapılır? Altcoin veya direkt olarak Bitcoin alım satımı yapılabilmesi için oldukça hızlı kullanıma uygun bir panel oluşturulmuştur. Anlık değerin ne olduğu Dolar cinsinden yazılmış ve ani değişimlerde de yansıması sağlamıştır.

Yapacağınız sanal para yükleme işlemlerinde olduğu gibi, para çekme işlemlerinde de aynı paneli kullanmanız sağlanıyor. Para çekmek istediğiniz taktirde, Withdrawal butonuna tıklayarak, ne kadar almak istediğinizi girmeniz gerekiyor. Hesabınızda yapacağınız aktarım ve çekim işlemlerini bu bölümden yönetebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR