• 12:21 $ 9,380.97
  • Low $ 9,380.97
  • Hight $ 9,389.23
  • Marketcap $ 9,389.23

2019 Bitcoin Fiyatı Ne Olacak?

08 Kasım 2018 10:41

2019'a girmemize sayılı günlerin kaldığı şu son zamanlarda kripto paraların durumuda büyük bir merak uyandırıyor. Bitcoin fiyatları 2019'da ne kadar olur bilinmez ama bu konuda yapılan yorumlar gittikçe ilginçleşiyor. Son olarak Civic CEO'su Ronnie Moas ile Standpoint research'ten Vinny Lingham 2019 Bitcoin fiyatları hakkında sıkı bir iddiaya girdi. Las Vegas'ta Crypto Con adında düzenlenen ve Litecoin kurucusu Charlie Lee gibi birçok ünlü ismin ağırlandığı etkinlikte girilen iddianın ayrıntıları ise şu şekilde. Vinny Lingham'ın iddiası Bitcoin fiyatları 2019 senesinde 28 bin doları görecek. Ronnie Moas ise bu rakamlara ulaşılamayacağını ileri sürüyor.


Kimin iddiası tutar bu bilinmez ama bu bahsin sonunda bir kazanan olmayacak. Ortadaki para kim kazanırsa kazansın dark web'de Bitcoin ile yasa dışı madde satışı yaptığı için ağırlaştırılmış müebbet cezası alan Ross Ulbricht'in yasal haklarının savunulması için kullanılacak. Aslında Ross Ulbricht ilk olarak 2013 yılında Silk Road'u kurduğu için gözaltına alınıp tutuklanmıştı. Bu olaydan günümüze kadar sosyal platformlarda kendisine fazlaca destekçi bulan Ross Ulbricht'ın sonu bu iddiadan sonra nasıl şekillenecek gerçekten merak konusu.


Geride bıraktığımız haftalarda Ross Ulbricht'in mahkemesinin yapıldığı yerin önünde yüzlerce Ross Ulbricht taraftarı toplanmış kendisine destek vermişlerdi. Kendisinin serbest kalması gerektiğini savunan topluluk, Ross Ulbricht'in sabıkasının temiz olduğu belirttiler. Fakat internetten Bitcoin karşılığı yasa dışı maddelerin satışının büyük cezalara tabii olduğunuda unutmamak gerekli.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YORUM YAP
YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER